Centrum robotizace a automatizace (CERA)

CERA2

ROBOTICKÉ SVAŘOVÁNÍ

Nechte si u nás svařit testovací vzorky, předvést moderní robotická pracoviště včetně inovativních periferií či zaškolit personál!

Jsme připraveni pro Vás navrhnout, otestovat, zkompletovat a integrovat vše, co s robotickým svařováním souvisí.

Odborné konzultace a poradenská činnost

Školení a profesní kurzy

Integrace robotických zařízení

Automatizace ve svařování

Testování nejnovějších technologií

Technologické postupy svařování, svářečské kurzy, svářečská škola

Přídavné stanice k robotickým pracovištím

Testování

V centru robotizace a automatiazce se zabýváme testováním nejnovějších technologií. Záleží nám na tom, abychom o tomto oboru věděli co nejvíce.

Momentálně testujeme stanici výměny čepiček značky KYOKUTOH, která se specializuje na odporové svařování. Stanice výměny čepiček KYOKUTOH jsou k dispozici jako kompletní systém typu Plug & Play pro snadnou integraci do vašeho provozu. Díky jejich nízké hmotnosti mohou být instalovány přímo na koncovém efektoru robota.

Dále se pak u nás můžete seznámit se stanicemi značky TIPMAN, které jsou speciálně navrženy pro automatizaci výrobních linek. Aktuálně u nás můžete vidět stanici CTC-01, která slouží k výměně průvlaků robotických hořáků a stanici NS-01, která slouží k odstřihování drátu a čištění hubic.

Jsme tu pro Vás

Nabízíme nezávazné konzultace v oblasti robotizace svařování. Pokud Vás zajímá integrace robotického zařízení do Vašeho provozu, neváhejte nás kontaktovat.
Moc rádi Vám pomůžeme dosáhnout lepších výsledků!
Odborníci z našeho centra robotizace Vás rádi seznámi s nejnovějšími trendy a novými technologiemi na trhu.

A co Vám můžeme nabídnout?

Jsme schopni Vám zajistit návrhy na míru, zprostředkovat veškeré informace a zařidit integraci do Vašeho provozu. Specializujeme se na robotická svářecí pracoviště, robotové zdroje, ovládací jednotky, robotové hořáky, podavače drátu, kolizní spínače a náhradní a spotřební díly. Rádi Vám vše ukážeme u nás na pracovišti – pro domluvení schůzky použijte kontaktní formulář níže.

Kontakt

Vít Pavlíček, IWT

Aplikační technik / školitel

vit.pavlicek@artweld.cz

+420 702 150 780

Nejsme jen svářečská škola! Více o aktivitách společnosti Artweld najdete ZDE!