Dárkový poukaz do svářečské školy, poukaz na svářečský kurz, kurz svařování, svářečský kurz, dárek pro muže, dárek pro kutila, svářečskí škola liberec, jablonec, artweld

Každý je svářeč…dokud nedojde na svářečské zkoušky

V Artweldu musí umět svařovat (skoro) každý – od referentů prodejen, přes obchodní zástupce, markeťáky, manažerku HR až po administrátorky e-shopu! A proto jsme si ve spolupráci s úřadem práce uspořádali velký interní kurz svařování, ve kterém všichni zúčastnění prošli zkouškou a získali průkaz „zaškolený pracovník“.

Chceme tomu rozumět!

Možná si řeknete, k čemu je referentovi prodejny nebo lidem z e-shopu svářečské oprávnění, když nic takového vlastně nedělají. Odpověď je velmi jednoduchá. Osobní zkušenost nelze ničím nahradit. Chceme, abychom zákazníkům na prodejnách uměli lépe poradit, aby naši obchodní zástupci uměli najít šikovnější řešení vašich problémů, abychom měli na e-shopu přesnější popisy produktů nebo abychom měli katalogy, které bude radost číst a prohlížet. Zkrátka a jednoduše – o svařování chceme vědět první – poslední.

Fotky říkají vše

Níže si můžete prohlédnout fotogalerii z posledního dne kurzu, kdy došlo i na zkoušku z teorie a praxe svařování. A pokud byste to také chtěli zkusit – ozvěte se! Svářečský kurz můžete dát svým blízkým či zaměstnancům i jako dárek!